Nieruchomości w Hiszpanii – proces zakupowy oraz ceny

Zastanawiasz się nad zakupem domu lub mieszkania? Nie wiesz w co zainwestować? Lubisz ciepło, morze oraz wieczne wakacje? Jeżeli chociaż jedna odpowiedź jest twierdząca, koniecznie sprawdź naszą ofertę zawierającą nieruchomości w Hiszpanii. Nieustannie staramy się rozszerzać nasze działania na wielu polach, w tym również poprzez oferty z odmiennych lokalizacji. Le Premier Nieruchomości od teraz również w Hiszpanii!

Prawdopodobnie nigdy nie dojdzie do zjawiska na rynku finansowym, w którym inwestowanie w nieruchomości będzie w pełni nieopłacalne czy będzie nieodpowiednim krokiem lokowania pieniędzy. W takim razie dlaczego nie szukać wymarzonego mieszkania czy domu lub inwestycji w nieruchomość poza granicami naszego kraju? Le Premier Nieruchomości przybywa do Was z ofertą apartamentów w Hiszpanii, których ceny w wielu przypadkach nie przewyższają przeciętnego lokalu w dużych miastach. Innymi słowy masz do wyboru mieszkanie 2 – 3 pokojowe we Wrocławiu lub nieruchomości w Hiszpanii w podobnej cenie. Niemożliwe? Przejrzyj naszą ofertę.

Apartamenty w Hiszpanii cieszą się sporym zainteresowanie pośród inwestorów na całym świcie. Czy nieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morze to dobra inwestycja? Kiedy warto kupować nieruchomości oraz jak łatwo i bezpiecznie kupić apartament w Hiszpanii jeśli jesteś zdecydowany na zakup?

nieruchomości w Hiszpanii

Nieruchomości w Hiszpanii nad morzem – regiony kraju

Jedną z pierwszych kwestii jaką należy rozpatrzeć przy wyborze potencjalnego lokalu jest jego położenie w Hiszpanii. Jeżeli poszukujesz apartamentu typowo pod wynajem, warto znaleźć część kraju o jak najlepszym stosunku ceny za metr do lokalizacji. W takim wypadku zakupiony lokal będzie blisko centrum lub przy pięknej plaży. Bez względu na zapotrzebowanie, łatwo będzie znaleźć amatorów danego typu wypoczynku. Z kolei gdy potrzebujesz nieruchomości w Hiszpanii do użytku prywatnego, warto w takim wypadku skupić się w pełni na swoich potrzebach i poszukać atrakcyjnych cenowo nieruchomości, które w pełni spełnią Twoje potrzeby. Zdecydowanie łatwiej w takim wypadku pójść na kompromis, a różnice w cenie za metr mogą być naprawdę spore.

Sprawdź również: Kołłątaja 23 Wrocław – centrum i historia miasta w zasięgu ręki

Le Premier Nieruchomości

W jaki sposób można kupić apartamenty w Hiszpanii? Czy to bezpieczne?

Le Premier Nieruchomości oferuje pomoc na każdym etapie zakupu oraz przeprowadza przez cały proces, począwszy od wyboru oferty, która spełni Twoje oczekiwania. Bez względu na to czy decydujesz się na inwestowanie w nieruchomości pod wynajem lub do użytku prywatnego. Partnerska agencja nieruchomości znajdująca się na miejscu posiada komplet informacji na temat aktualnych cen, zmian w prawie podatkowym oraz potrzebnych dokumentacji. Całość procesu jest w pełni przejrzysta dla Ciebie na każdym kroku. Dzięki temu, że współpracujemy bezpośrednio z deweloperami, nie płacisz nam także żadnej prowizji.

Wybór konkretnej nieruchomości w Hiszpanii pozwala przejść do kolejnego kroku, czyli podróży w celu sprawdzenia potencjalnego zakupu na żywo. Następnie, jeżeli dany lokal przypadnie Ci do gustu, podpisujemy kontrakt rezerwacyjny. Potem, jeżeli jesteś zdecydowany(a) na zakup, przechodzimy do podpisania umowy deweloperskiej. Dzięki temu dokumentowi zostanie Ci nadany numer NIE (numer obcokrajowca, który umożliwia zakup). Ostatnim, niezbędnym krokiem jest założenie konta bankowego na terenie kraju. Można powiedzieć, że proces znany z Polski, jednak z małymi dodatkami.

Ostatnim, determinującym krokiem jest podpisanie aktu notarialnego, który wymagania wystawienia czeku. Dzięki niemu możemy odebrać klucze do naszej świeżo zakupionej nieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morze. Pamiętajcie jednak, ze biurokracja nie śpi, nawet w Hiszpanii. Niektóre etapy mogą się nieco przedłużyć, ale jesteśmy po to, aby trzymać rękę na pulsie.

apartamenty w hiszpanii

Dlaczego warto inwestować z Le Premier Nieruchomości w apartamenty w Hiszpanii?

Pragniemy dostarczyć Wam tę informację w skondensowanej dawce. Dlaczego inwestowanie w nieruchomości w Hiszpanii się opłaca?

  • Ceny nieruchomości w Hiszpanii – niewątpliwie wielu analityków przyzna z łatwością, że statystki zmian cen nieruchomości w Hiszpanii są bliskie ideałowi dla każdego inwestora. Bardzo trudno znaleźć podobny kraj z tak usystematyzowanym wzrostem, który daje jasny komunikat “inwestuj tutaj!”.
  • Apartamenty z widokiem na morze – w zasadzie nie warto rozpisywać się w tym przypadku bardziej. Niewiele osób nie zwróciłoby uwagi na takie piękne pejzaże za oknem. Hiszpania ma wiele do zaoferowania, dlaczego nie oglądać tego każdego dnia?
  • Podatki od nieruchomości – dzięki ścisłej współpracy z partnerskim biurem nieruchomości, jesteśmy w stanie kompleksowo poinformować Cię na temat aktualnego stanu podatkowego w Hiszpanii oraz dostarczyć planowane zmiany w systemie. Dodatkową kwestią są dokumenty i pozwolenia. Agenci również dostarczą wiedzę w zakresie prawa.
  • Stan deweloperski – niezaprzeczalną zaletą lokali mieszkalnych w Hiszpanii jest fakt, iż nie istnieje zjawisko znane z Polski, czyli “stan deweloperski”. Lokale zakupione z rynku pierwotnego posiadają wykończenie, które szczególnie w porównaniu z naszym krajem, są praktycznie w standardzie “pod klucz”. W momencie inwestowania w nieruchomość trudno o lepsze warunki.

Podsumowanie

Zapraszamy do współpracy oraz w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami poprzez telefon lub formularz klikając w link. Odwiedź również nasze portale społecznościowe, Facebook, Instagram oraz TikTok. Oferty znajdują się poniżej:

 

Aktualnie brak ofert