O nas

Jak Pracujemy?

Le Premier Nieruchomości powstało na bazie wieloletnich doświadczeń naszego zespołu (którego członkowie zanim się połączyli pod jednym szyldem wybrali różne ścieżki kariery, co dało nam szerszą perspektywę na rynek), i ustawiliśmy sobie za cel wyznaczanie nowych standardów na rynku nieruchomości.

Rynek pierwotny

Trzon naszej działalności. Posiadamy w swojej ofercie ponad 140 inwestycji na terenie dolnego śląska, dzięki czemu jesteśmy w stanie rzetelnie i skrupulatnie porównać wady i zalety konkretnych miejsc.

Pracujemy dla deweloperów, świadcząc usługi marketingowe – dzięki czemu klient nie ponosi żadnych kosztów (w tym ukrytych) pracy z nami jako niezależnym doradcą.

Rynek Wtórny 

Wielokrotnie słyszeliśmy opinie od klientów że zdjęcia nie oddają faktycznego stanu nieruchomości.
Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom – u nas standardem jest wirtualna wizyta na każdym mieszkaniu

Dla klienta sprzedającego

Wykonujemy profesjonalną sesję fotograficzną plus wirtualną wizytę. Przygotowujemy rzetelny opis marketingowy, rzut nieruchomości, promujemy nieruchomość na zdecydowanej większości portali internetowych.

Dzięki wirtualnym wizytom zaoszczędzisz swój czas, ponieważ klienci których przyprowadzamy mieli czas żeby spokojnie “pospacerować” po Twoim mieszkaniu. Współpracujemy z innymi agencjami, co zwiększa ilość potencjalnych nabywców Twojej nieruchomości.

 

Dla klienta kupującego

Pracujemy z innymi agencjami, i pozyskujemy nieruchomości pod Ciebie własnymi kanałami. Sprawdzamy dokładnie stan prawny nieruchomości, a transakcja przebiega pod nadzorem licencjonowanego pośrednika z ważnym ubezpieczeniem OC. Mieszkania, które są w naszej ofercie mają wirtualne wizyty, więc nie ryzykujesz prezentacji nieruchomości która na zdjęciach wygląda cudnie, a na żywo… no właśnie.

 

Każdą współpracę rozpoczynamy rzetelnym badaniem potrzeb, żeby zaoszczędzić swój i Twój czas.

Nie musisz wierzyć nam na słowo – sprawdź referencje od niektórych osób, które nam zaufały!

Cecylia Mach
Cecylia Mach
12:50 04 Apr 24
Bardzo solidne Biuro Nieruchomości. Szczególnie polecam Pana Rafała Sapałę, który był niesamowicie zaangażowany i pomocny na każdym kroku związanym z poszukiwaniem mieszkania oraz wszelkimi formalnościami. Kontakt z Panem Rafałem był błyskawiczny, zawsze służył pomocą i dobrą, fachową radą. Szczerze polecam!
Gabrysia Miod
Gabrysia Miod
14:47 25 Mar 24
Współpraca z Panem Rafałem przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze i zaowocowała kupnem wymarzonego mieszkania ! Polecam serdecznie
jolanta makowska
jolanta makowska
10:37 25 Mar 24
Super firma. Pan Rafał znalazł nam nowe mieszkanie w fantastycznej lokalizacji Wrocławia, był super pomocny, pomógł w wybraniu firmy pod klucz, nawigował przy odebraniu mieszkania od dewelopera ponieważ my byliśmy poza granicami Polski oraz pomógł w wielu innych organizacyjnych sprawach związanych z mieszkaniem. Polecam bardzo serdecznie tą firmę.
Stella Wilczyńska
Stella Wilczyńska
10:04 13 Feb 24
Połączyliśmy siły między-agencyjne i zrobiliśmy szybką transakcję. Ja miałam mieszkanie na sprzedaż przy ul. Babiego Lata, a Agent Rafał Sapała miał Klientów, którzy poszukiwali właśnie takiego lokalu i właśnie w tej lokalizacji. Oferta nie zdążyła wyjść na portale, ponieważ wspólnie przeprowadziliśmy całą prezentacje i zamkniecie sprzedaży bardzo sprawnie, co oczywiście zadowoliło naszych Klientów. Współpraca z Rafałem przebiegła na najwyższym poziomie. Uznaję, że jest to świetny Partner Biznesowy jak i Agent, z którego usług warto korzystać! :)Stella WilczyńskaAgent ds. sprzedaży nieruchomości
Grzegorz Loscompanieros
Grzegorz Loscompanieros
09:19 31 Oct 23
Publikują nie aktualne ogłoszenia
adam pankowski
adam pankowski
12:01 20 Oct 23
Jestem bardzo niezadowolony z postawy pracownika biura. Oglądaliśmy dom, na który tuż przed nami (poprzedni oglądający) wpłynęła oferta, aczkolwiek niższa o 30tyś niż cena wyjściowa. Okazało się, że jeszcze tego samego dnia właściciele ją przyjęli. Pan Rafał nie tylko nie próbował przekonać właścicieli by dać szansę nam (a powiedzieliśmy jasno, że jesteśmy zainteresowani, tylko potrzebujemy chwili na sprawdzenie kilku rzeczy, i byliśmy gotowi zapłacić cenę wyjściową), ale nawet nie poinformował nas, że dom już jest sprzedany i szkoda byśmy tracili czas. Tym bardziej jest to kuriozalne, bo w czasie kiedy dostał informację od właścicieli o przyjęciu oferty, wymienialiśmy wiadomości na WhatsApp. W kolejnym dniu rozmawialiśmy przez telefon, a pan Rafał nadal udawał, że dom jest na sprzedaż, choć już nie był. Straciliśmy mnóstwo czasu, i oczywiście nadziei. Brak choćby minimum uczciwości i przyzwoitości do kupujących. I straszna krótkowzroczność - dzisiejszy kupujący, może być jutrzejszym sprzedającym. A będąc zadowolonym z obsługi, wróci. Tylko trzeba mieć szacunek do obu stron, a nie tylko do tej, w stosunku do której się opłaca. Choć nawet trudno to tak nazwać - dwóch kupujących oznacza licytację, więc ostatecznie sprzedający na tym zyskuje (wyższa cena końcowa). W czyim więc interesie działał tutaj p. Rafał - ciężko powiedzieć. Trudno się jednak dziwić, że tak wiele osób nie znosi pośredników. Zdecydowanie odradzam.
Kamila Godlewska
Kamila Godlewska
11:33 28 Jun 23
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Julią Ptak. Profesjonalna, sympatyczna i zaangażowana osoba. Polecam również dla każdego kto zastanawia się nad wyborem biura nieruchomości, bo naprawdę warto skorzystać z usług firmy Le Premier.
Róża Channel
Róża Channel
18:07 13 Mar 23
Bardzo gorąco polecam współpracę z Panem Rafałem Sapałą z Le Premiere. Pan Rafał modelowo przeprowadził całą transakcję, ale największe wrażenie zrobiło nam mnie to co zrobił po sfinalizowaniu transakcji. Z reguły agencje nieruchomości wykazują zaangażowanie do momentu skasowania prowizji, a potem bywa różnie. W moim przypadku była potrzeba, żeby podjąć pewne działania tak żeby wyczyścić księgę wieczystą. Pan Rafał nie tylko stanął na wysokości zadania, ale przy całej operacji był bardzo proaktywny. Mam wrażenie, że dbał o mój interes bardziej niż ja sam. Szczerze polecam.
Piotr Płatek
Piotr Płatek
15:00 01 Dec 22
Mega dobra obsluga,prezentacja.Polecam jestem bardzo zadowolony.
Mateusz Stępniewski
Mateusz Stępniewski
19:32 08 Jun 22
Szybko i konkretnie.Polecam.
Justyna Adamowicz
Justyna Adamowicz
12:25 28 Apr 22
Pani Marika jest jedną z tych wyjątkowych osób, z którymi po prostu przyjemnie się współpracuje. Ze względu na ograniczoność ofert rynkowych nie miałam okazji na długą współpracę, a szkoda bo tak empatycznej i skierowanej na klienta osoby dawno nie spotkałam.
Joanna Mykytyn
Joanna Mykytyn
16:24 17 Feb 22
Pani Marika była bardzo pomocna w szukaniu domów i mieszkań! Dostosowała się do moich niewygodnych godzin pracy, i gdyby coś podczas szukania było niejasne, to w prosty i szybki sposób tłumaczyła, albo znalazła dla nas odpowiedzi! Bardzo polecam jeśli zależy na tym aby agent był przyjazny, proaktywny, i szybki!
Marek Lelewski
Marek Lelewski
12:45 14 Dec 21
Pani Marika bardzo profesjonalna pośredniczka nieruchomości utrzymująca stały kontakt i reagująca na każdą uwagę klienta , żałuję że nasza współpraca nie zaczęła się wcześniej oszczędziło by mi to dużo czasu . Polecam Panią Marike w poszukiwaniu nieruchomości i na pewno w przyszłości sam ponownie skorzystam z jej pomocy.
Janusz Sala
Janusz Sala
15:17 12 Dec 21
Szczerze polecam współpracę z biurem nieruchomosci Le Premier! Rzetelność i profesjonalizm na każdym etapie pośrednictwa. Zarówno zakup jak i wynajem mieszkania przebiegł bardzo szybko. Tak dynamiczne działanie zawdzięczamy Panu Rafałowi Sapale, który wykazał się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem, jak również pełną dyspozycyjnością. Dziękujemy za pomoc, wsparcie oraz cierpliwość!
Hacker Man
Hacker Man
12:13 28 Sep 21
Świetna atmosfera bardzo pomocni konsultanci. Jeśli sie zastanawiacie nad jakimiś innymi firmami możecie ze spokojem ducha wybrać ich. 🙂
Piotr Roźmiarek
Piotr Roźmiarek
11:17 23 Sep 21
Jestem bardzo zadowolony z współpracy z firmą Le Premier. Pan Michał Rorbach pomógł przy wyborze najlepszego mieszkania 😉 Polecam!
Aleksandra Steinhoff
Aleksandra Steinhoff
11:47 15 Sep 21
Super indywidualne podejście do potrzeb klienta, duży wybór i różnorodność ofert, przemiła obsługa, polecam z czystym sercem.
Nieogarniam500
Nieogarniam500
11:37 15 Sep 21
Pełen profesjonalizm i super zaangażowanie ze strony Le Premier na każdym etapie współpracy, bardzo polecam!
Łukasz Łań
Łukasz Łań
10:57 15 Sep 21
Wielkie słowa uznania dla Pana Michała Rorbacha za profesjonalizm i podejście do klienta. Doskonały kontakt z klientem, szybka wymiana informacji, ogromna wiedza. Naprawdę Firma godna polecenia. Gratuluję Państwu i trzymajcie tak dalej
Patrycja Sieradzka
Patrycja Sieradzka
21:06 25 Aug 21
Pan Krzysztof Rataj najlepszy!:) polecam!
Beata Brniak
Beata Brniak
13:45 28 Nov 20
Pan Michał Rorbach to fachowiec w swojej dziedzinie- potrafi doradzić, troszczy się o klienta i jest dyspozycyjny. Tylko z takimi agentami życzyłbym wszystkim współpracować!!!
Beata K
Beata K
13:43 28 Nov 20
Polecam współpracę z biurem Le Premier - szybko, sprawnie i profesjonalnie przeprowadzona transakcja
Tomek Muzyka
Tomek Muzyka
11:30 23 Nov 20
Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta, cały proces transakcji przeprowadzony bezpiecznie. Najwyższa jakość w branży!Serdecznie polecam!
Mateusz Jureczko
Mateusz Jureczko
01:13 08 Oct 20
Bbardzo solidna firma, genialne podejście do klienta, Pan Michał dwoił się i troił, żeby odnaleźć lokum dla naszych wymagań. Mogę polecić z czystym sumieniem 🙂
Tomasz Ossmann
Tomasz Ossmann
10:15 03 Aug 20
Gorąco polecam! Jak dla mnie, to najlepsze biuro nieruchomości we Wrocławiu. Wyróżnia się sporą dbałością o potrzeby i dobro klienta. Można wszystko załatwić od A do Z. Szczególnie chciałbym podziękować Panu Michałowi Rorbach za współpracę, pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Urszula Ignaczewska
Urszula Ignaczewska
11:11 22 Jun 20
Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Dawidem Sokołem. Pan Dawid wykazał sie ogromnym profesjonalizmem, znajomością rynku oraz kulturą osobistą. Dziękuje Panie Dawidzie za cierpliwość, fachowe porady i pomoc w szukaniu wymarzonego mieszkania:)
Ania K
Ania K
13:00 14 Jun 20
We recommend the office and Broker Magda Cwynar with a clear conscience - full professionalism, and at the same time very nice and trouble-free cooperation; completed with the successful sale of the flat.
Katarzyna Batko
Katarzyna Batko
17:22 06 Jun 20
Chciałbym z pełnym przekonaniem gorąco polecić usługi biura Le Premier Nieruchomości Michał Rorbach.Szczególnie Pani Magdalenie Cwynar, która przekonała nas swoją fachowością i zaangażowaniem. Korzystałam z jej usług poszukując mieszkania dla córki. Jestem bardzo zadowolona z tego, że przekazywane mi informacje na temat ofert sprzedaży były szczegółowe i bardzo przydatne dla podjęcia właściwej decyzji. Dotyczyły kwestii, na które bez jej pomocy nie zwróciłabym uwagi. Informacje te wskazywały na bardzo dobrą znajomość rynku nieruchomości, jak również posiadanie dużej wiedzy i doświadczenia. Wskazywały na troskę o interes klienta w każdym wymiarze. Chciałbym serdecznie podziękować za Pani Magdzie za zaangażowanie i współpracę. Jestem głęboko przekonana, że to nie była ostatnia okazja skorzystania z Pani usług.
Robert Wasilewski
Robert Wasilewski
12:48 03 Jun 20
Polecam współpracę z panią Magdą bo to w pełni profesjonalna osoba. Jest rzeczowa i konkretna. Bardzo sprawnie i szybko załatwiła sprawę od pozyskania klienta do podpisania umowy u notariusza. Na pewno będziemy korzystać z usług pani Magdy przy kolejnej sprzedaży nieruchomości.
Następne Opinie
js_loader