Kołłątaja 23 Wrocław – centrum i historia miasta w zasięgu ręki

Kamienica przy ulicy Kołłątaja 23 po całkowitej renowacji w ścisłym centrum Wrocławia. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą i szczegółami dotyczącymi tej inwestycji. Planujesz zakup mieszkania we Wrocławiu? Istnieje spora szansa, że właśnie znalazłeś swój wymarzony dom!

Historia każdej kamienicy, kościoła czy innego miejsca zabytkowego, to źródło opowieści z życia Wrocławia. Dzięki temu znamy tysiące bohaterów, którzy tworzyli to miasto. Budynek przy Kołłątaja 23 został oddany do użytku w 1858 roku. Powstał on na podstawie planów mistrza murarskiego F. Schallmanna i mistrza ciesielskiego Ehlera. Warto zaznaczyć, że wysokie pomieszczenia sięgające od 3,45 do 3,75 metra są wizytówką XIX wiecznych kamienic. Pokochaj Wrocław i jego historię!

 

Wrocław Centrum

 

Aktualne działania budowlano-architektoniczne sprawiły, że dokonano synergii pomiędzy historią, a nowoczesnymi technologiami na rynku nieruchomości. Pozostawiono fasadę budynku, nie pozbawiając go najważniejszych walorów estetycznych oraz nie dodano modernistycznych rozwiązań. Dlatego też Kamienica pozostanie dokładnie taka jak ją zapamiętało wielu mieszkańców Wrocławia. Odświeżony zostanie jedynie wygląd budynku. Z kolei rozpatrując kwestie stricte technologiczne, wszystkie rozwiązania, które zostaną wykorzystane podczas renowacji kamienicy, są nowoczesne i zapewnią komfort każdemu mieszkańcowi. Kołłątaja 23 to idealne rozwiązanie dla każdego kto lubi centrum Wrocławia, samo miasto oraz chciałby na stałe stać się uczestnikiem żywej historii. Warto wspomnieć również o balkonach, loggi oraz tarasach, które dają możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu.

 

mieszkania Wrocław centrum

 

Zobacz również: Wykańczanie mieszkania – kilka wskazówek na co się szykować

 

Budynek znajduje się kilkanaście metrów od dworca głównego PKP oraz kilka minut od Centrum Handlowego Wroclavia. Rynek miasta Wrocław znajduje się nie całe 1,5 kilometra od Kołłątaja 23. Idealnie skomunikowane, w ścisłym centrum miejsce, które może stać się Twoim nowym domem. Warto wspomnieć również, że na dole, w lokalach usługowych, pojawi się kilku sprzedawców oraz usługodawców. Większość sklepów będziesz mieć zawsze pod ręką. Jeżeli poszukujesz nowego mieszkania w naszym mieście, koniecznie skontaktuj się z naszym agentem.

 

Kołłątaja Wrocław nowe mieszkania na sprzedaż

 

Kołłątaja 23 w liczbach – Wrocław i jego centrum na wyciągnięcie ręki

Poruszmy teraz kilka kwestii informacyjnych. Po pierwsze budynek będzie posiadał do użytku ponad 1410 m2. Dostępnych będzie 27 apartamentów na jednej z 8 kondygnacji kamienicy. Wspomniane mieszkania na sprzedaż będą miały powierzchnie od 19 do niemal 75 metrów kwadratowych.

 

mieszkania Wrocław centrum

 

Biuro nieruchomości Le Premier pragnie zaprosić Was do kontaktu. Wykonajcie pierwszy krok i wybierzcie jeden z poniższych sposobów komunikacji. Następnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i pomożemy w wyborze apartamentu. Dodatkowo, jeden z naszych najbardziej doświadczonych agentów, Paweł Rożek, jest opiekunem oferty. Dzięki temu mamy pewność, że Kołłątaja 23 może stać się Twoim wymarzonym miejscem w centrum Wrocławia.

 

Opiekun oferty

 

Zapraszamy po więcej szczegółów do Pawła!

Paweł Rożek

Telefon: +48 533 382 005

E-mail: prozek@e-lepremier.pl

Oferty Pawła dostępne pod tym linkiem.