PARTYNICE-5POK-TARAS

 

Cena: 1387550.00 PLN, Cena za metr: 15192.71 PLN/ m2, Powierzchnia:  91.33 m2

 

Opiekun oferty

Wojciech Tomaszewski

Doradca klienta

 574408736

wtomaszewski@lepremiernieruchomosci.pl

 

Typ nieruchomości: Mieszkanie

Typ transakcji: Sprzedaż

Lokalizacja: Wrocław Partynice

Rynek: Pierwotny

Powierzchnia: 91.33 m2

Cena: 1387550.00 PLN

Cena za metr: 15192.71 PLN

Liczba pokoi: 5

Winda: nie

Piętro: 8 na 8

Numer oferty: LP701364

 

 

Opis Nieruchomości

 

Piękne, Przestronne Mieszkanie 
Zapraszamy do zapoznania się z tym urokliwym mieszkaniem o powierzchni 91 m², położonym w prestiżowej okolicy zaledwie kilka chwil od terenów zielonych. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort oraz bliskość natury.
Zalety:
-W pobliżu dwa duże parki- Kleciński oraz Południowy.
-Osiedle świetnie skomunikowane- przystanek komunikacji miejskiej 5 min drogi spacerem od domu.
-W okolicy duży wybór sklepów i innych lokali usługowych.
Cechy mieszkania:
CENA: 1 387 550 PLN
CENA ZA METR: 15 192,71 PLN
METRAŻ: 91,33 m2
LICZBA POKOI: 5
PIĘTRO: 8/8
BALKON/TARAS/LOGGIA: Tak
GARAŻ: Możliwość wykupienia miejsca postojowego naziemnego lub w podziemnym garażu.
ODLEGŁOŚĆ OD CENTRUM: 5 km[…]

Nie to piętro? Nie taki rozkład mieszkania? Mamy dostępnych więcej mieszkań!

Termin oddania: II kwartał 2026
Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej! Call us – we speak English!
Opiekun oferty: Wojciech Tomaszewski, tel. 574408736
Brak dodatkowych kosztów:

– brak prowizji biur nieruchomości – kupujesz od dewelopera!
– brak podatku PCC

W razie potrzeby chętnie pomożemy w zbadaniu zdolności kredytowej całkowicie bezpłatnie oraz
doradzimy w kwestii wykończenia wnętrz.
Dbając o bezpieczeństwo transakcji, stale współpracujemy z kancelarią radcy prawnego, dzięki
czemu macie Państwo możliwość konsultacji przy transakcjach związanych z obrotem
nieruchomościami.

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji
uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.