Księże Wielkie – 3Pok – Balkon

 

Cena: 641615.00 PLN, Cena za metr: 11349.99 PLN/ m2, Powierzchnia:  56.53 m2

 

Opiekun oferty

Wojciech Tomaszewski

Doradca klienta

 574408736

wtomaszewski@lepremiernieruchomosci.pl

 

Typ nieruchomości: Mieszkanie

Typ transakcji: Sprzedaż

Lokalizacja: Wrocław Księże Wielkie

Rynek: Pierwotny

Powierzchnia: 56.53 m2

Cena: 641615.00 PLN

Cena za metr: 11349.99 PLN

Liczba pokoi: 3

Winda: nie

Piętro: 1 na 3

Numer oferty: LP550116

 

 

Opis Nieruchomości

 

Nowe mieszkanie trzypokojowe spokojnej okolicy.

Zapraszam do zapoznania się z nowym mieszkaniem na Księżu Wielkim we Wrocławiu. Lokalizacja osiedla zapewnia przede wszystkim odpoczynek od ścisłego centrum miasta. Księże Wielkie to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Wrocławia. Sąsiadujące tereny to m.in. Park Wschodni, liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, most kilometrowy – najdłuższa w Polsce kładka dla pieszych i rowerzystów, z którego rozpościerają się przepiękne widoki.

Cechy mieszkania:
CENA: 641 615,00 PLN
CENA ZA METR: 11 349,99 PLN
METRAŻ: 56,53 m2
LICZBA POKOI: 3
PIĘTRO: 0/3
BALKON: TAK

Nie to piętro? Nie taki rozkład mieszkania? Mamy dostępnych więcej mieszkań!

Skontaktuj się ze mną już dziś, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na prezentację!

Termin oddania: III kwartał 2024
Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej! Call us – we speak English!
Opiekun oferty: Wojciech Tomaszewski, tel. 574408736
Brak dodatkowych kosztów:

– brak prowizji biur nieruchomości – kupujesz od dewelopera!
– brak podatku PCC

W razie potrzeby chętnie pomożemy w zbadaniu zdolności kredytowej całkowicie bezpłatnie oraz
doradzimy w kwestii wykończenia wnętrz.
Dbając o bezpieczeństwo transakcji, stale współpracujemy z kancelarią radcy prawnego, dzięki
czemu macie Państwo możliwość konsultacji przy transakcjach związanych z obrotem
nieruchomościami.

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji
uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.