Apartamenty Estezja Wrocław, Lipa Piotrowska

Apartamenty Rodzinne Estezja Wrocław

Le Premier Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić ofertę na Apartamenty Estezja mieszczące się we wrocławskiej Lipie Piotrowskiej.

Apartamenty Estezja Wrocław, Lipa Piotrowska

 

Oferujemy wyjątkowo pożądane obecnie powierzchnie mieszkalne, które są idealne dla rodzin z dziećmi oraz dla osób, które potrzebują dużej ilości przestrzeni. Apartamenty na parterze posiadają malutkie ogródki, a te na wyższej kondygnacji są wyposażone w balkony.

Mamy możliwość zapewnienia prywatnych miejsc parkingowych na terenie nieruchomości.

Apartamenty Estezja Wrocław

Estezja to miejsce, które spełni oczekiwania osób pragnących zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy z niską zabudową, a jednocześnie z dostępem do wszelkiej niezbędnej infrastruktury i usług. Inwestycja znajduje się w okolicy Lipie Piotrowskiej, na trasie wylotowej z Wrocławia do Obornik Śląskich.

Osiedle posiada bardzo dobrą komunikację z miastem, zapewnioną przez liczne linie autobusowe i kolejowe. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się autobusowe przystanki linii 105, 111, 143 oraz nocnej linii 246.
 
Stacja kolejowa Wrocław-Osobowice oddalona jest o 1,2 km.
Osiedle Estezja jest również idealnym wyborem dla rodzin z dziećmi, ponieważ w bliskiej okolicy znajdują się boisko sportowe, plac zabaw oraz przedszkole.

Chcesz poznać szczegóły oferty? Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

 
Apartamenty Estezja Wrocław

Telefon: 71 307 40 02

Telefon komórka: +48 609 69 55 55

Mail: kontakt@e-lepremier.pl

Media Społecznościowe: Facebook / Instagram

Formularz kontaktowy

Apartamenty Estezja Wrocław

Poznaj ofertę Biura Nieruchomości Le Premier na Apartamenty Estezja Wrocław, Lipa Piotrowska. Służymy pomocą, poradą oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!